JAK DO NAS TRAFIĆ

Jadąc autostradą A4 od strony Wrocławia/ Opola lub Krakowa/Katowic/Gliwic:

Należy zjechać z autostrady A4 na zjeździe na Strzelce Opolskie. Za bramkami, dojeżdżając do drogi wojewódzkiej nr 426, należy skręcić w prawo, przejechać nad autostradą i następnie po kilkudziesięciu metrach skręcić w lewo, do miejscowości Olszowa. Tutaj jechać należy ciągle główną drogą, z licznymi zakrętami, która wiedzie przez las i pola, a następnie zaprowadzi Państwa prosto do Zimnej Wódki. W dalszym ciągu poruszać należy się główną drogą, która z ulicy Strzeleckiej po skręcie w prawo zmienia się w ulicę Ujazdowską. Nasz dom ma numer 7 i znajduje się po lewej stronie ulicy (po przeciwnej stronie, na lekkim wzniesieniu będą Państwo widzieli budynek publiczny z placem zabaw). Z ulicy Ujazdowskiej skręcić należy prostopadle w lewo w wąską uliczkę, a następnie zaraz w prawo przez bramę wjazdową do naszego podwórka.

Jadąc od strony Strzelec Opolskich/Opola:

Z centrum Strzelec Opolskich należy udać się w kierunku zjazdu na autostradę A4, drogą wojewódzką nr 426 prowadzącą do Kędzierzyna-Koźla. Po minięciu zjazdu oraz przejechaniu nad autostradą należy skręcić w lewo do miejscowości Olszowa. Dalsza trasa biegnie tak jak w opisie powyżej (od słowa: Tutaj).

Jadąc od strony Kędzierzyna-Koźla i Ujazdu:

Z Kędzierzyna-Koźla należy jechać drogą krajową nr 40 w kierunku miejscowości Ujazd. Wjeżdżając do Ujazdu należy skręcić w pierwszą ulicę w lewo (w ul. Żeromskiego, przed Urzędem Miejskim) i dalej trzymać się przez następnych ok. 7 km  głównej drogi, która poprowadzi Państwa prosto do Zimnej Wódki. Do naszego domu dojadą Państwo ulicą Ujazdowską po ok. 800 m po wjeździe do wioski. Znajduje się on po prawej stronie, na lekkim wzniesieniu. Aby dojechać do posesji należy skręcić w prawo w wąską uliczkę i następnie znowu w prawo przez bramę wjazdową.

Kontakt

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


Gospodarstwo Agroturystyczne „Zimna Wódka”

Magdalena i Krystian Muszkiet
ul. Ujazdowska 7
47-143 Zimna Wódka
(gmina Ujazd, województwo opolskie)

Noclegi Pracownicze

Waldemar Muszkiet
ul. Gajowa 4
47-143 Zimna Wódka
NIP: 7561967370

Telefon:
600 319 803

Telefon dodatkowy: 666 038 955
Telefon stacjonarny: 77 463 78 23

E-mail:
agro.muszkiet@gmail.com